Tor przeszkód dla małych i dużych

Powoli zbliża się wiosna, czyli czas, kiedy zaczynam planować urodziny mojego syna. Swoje święto obchodzi pod koniec maja, więc czasu na organizację urodzinowego przyjęcia mam pod dostatkiem, jednak zawsze staram się zaplanować wszystko z wyprzedzeniem, aby na sam koniec nie zaskoczyły mnie żadne nieoczekiwane komplikacje.

Dmuchańce na urodzinową imprezę

dmuchane tory przeszkódDla dziecka w wieku mojego syna (będzie kończył 8 lat) urodziny to chyba najważniejsze święto w całym roku. Oczywiście Boże Narodzenie jest równie ważne, ponieważ syn wierzy jeszcze w Mikołaja i z niecierpliwością i podnieceniem poluje na niego co roku. Jednak to urodziny są dla dziecka świętem, kiedy to ono jest w centrum zainteresowania i gra pierwsze skrzypce. Dlatego też zawsze staram się zorganizować ciekawą imprezę z masą atrakcji. Jeśli tylko pogoda pozwala (a jak do tej pory mnie nie zawiodła), impreza urodzinowa odbywa się w naszym ogrodzie. Zawsze zapraszamy co najmniej kilkoro gości. Ponadto, ponieważ są to dzieci najbliższych znajomych, przychodzą z rodzicami i wychodzi na to, że mamy dwie imprezy, jedna dla maluchów, druga dla dorosłych. Dlatego też ogród, gdzie dzieciaki mogą się wyszaleć i z pewnością mają o wiele więcej ciekawych zajęć niż w domu, a rodzice mogą posiedzieć przy grillu, to doskonały pomysł, który sprawdza się co roku. W tym roku natomiast postanowiłam urozmaicić ten jedyny dzień w roku, ponieważ moją uwagę zwróciły dmuchane tory przeszkód. Wynajem tego cuda z pewnością zapewni godziny zabawy dzieciom, a po godzinach skorzystają dorośli. Dmuchane tory przeszkód to połączone ze sobą zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, tuby i labirynty do pokonania. Ponadto przeróżne słupki i poprzeczki, mające na celu spowolnienie, a także miejsce do poskakania. Obawiam się tylko, że zarówno dzieci, jak i dorosłych, trudno będzie stamtąd wygonić pod koniec imprezy.

Zapewnienie atrakcyjnej i ciekawej zabawy na urodzinowym przyjęciu kilkulatka wcale nie musi być trudne. Jeśli tylko mamy okazję zorganizowania imprezy na dworze, skorzystajmy z tej opcji. Dzieci uwielbiają szaleństwa na powietrzu, a i dorośli docenią mniej sprzątania w domu, po zakończeniu imprezy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: